Hiç Kimse Türk Milletinin Sabrını Fazla Zorlamasın !

 Diyarbakır’da yapılan hain saldırıda şehit olan Hv. Astsb. Üçvş. Nejdet Aydoğdu’ya Allah’tan rahmet; ailesine başsağlığı diliyoruz.

Ülkemiz üzerinde son dönemde artan oyunlar ve sokakları hareketlendirmek ve kan akıtmak için gerçekleştirilen her türlü terör eylemini şiddetle kınıyoruz.

Hükümetin attığı adımların, terör örgütünce karşılığını bulamadığı ve çözüm sürecinin artık iflas ettiği kabul edilmelidir. Aman süreç zarar görmesin diye adeta dokunulmazlık zırhına bürünen hainler, süreci karışırsanız misilleme yaparız boyutuna taşımıştır. Bunda zarar gören sadece Türk milletidir. Şehidi veren analar, babalar, eşler, ne olduğunu bile anlayamayan yetim kalan evlatlardır acısını çeken.

Sonunun nereye varacağını bilemediğimiz süreci ısrarla devam ettirmeye çalışanlar, düşünüldüğünde aslında yapabilecekleri başka bir şey kalmamıştır. Hükümetin artık; oy kaybetmek mi, yoksa terör örgütünü bitirmek mi, tercihini yapması gerekmektedir.

Hayat devam ediyor, maalesef devam ediyor kimileri için çok acı kimileri için toz pembe bir şekilde akıp gidiyor. Hayatlarını toz pembe devam ettiren yetkililer, kurdukları üst düzey yaşam standartlarını devam ettirebilmelerini neye ve kime borçlu olduklarını asla unutmamalıdır.

Eksen Sağlık Bir Sen olarak; acılı yüreklerin bir nebzede olsa soğutulması için yetkilileri göreve davet ediyoruz.

Milletimizin başı sağ olsun. 

 

ARİF YAŞAR

EKSEN SAĞLIK BİR SEN

GENEL BAŞKAN

 

 

 Okunma Sayısı : 3323         30 Ekim 2014

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 504433

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.