65. HÜKÜMETE BAŞARILAR DİLİYORUZ

HAKKIMIZDA / GENEL MERKEZ HABERLERİ

AK Parti Genel Başkanı ve İzmir Milletvekili Sayın Binali Yıldırım başkanlığında kurulan 65’inci Hükümetin tüm üyelerine, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı görevini üstlenen Sayın Dr. Fatma Betül SAYAN KAYA’ya, Sağlık Bakanlığı görevini üstlenmiş olan Sayın Prof. Dr. Recep Akdağ’a, görevlerinde başarılar diliyoruz.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesinde görevlerini her türlü zor şartlara göğüs gererek icra eden Sosyal Hizmet çalışanlarının ne denli ulvi bir görevi icra ettikleri toplumumuzun malumudur. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Sayan Kaya,  bir bakanlığın başarısının çalışanların memnuniyeti ile doğru orantılı olduğunu çok iyi bilmelidir. 

Sayın Akdağ’ın, 3 yıl aradan sonra Sağlık Bakanlığı görevinde bulunması sebebiyle sahaya ve sahada yaşanan sıkıntılara yabancı olmadığını biliyoruz.
 
Sağlıkta özellikle çalışanların içerisinde bulunduğu sıkıntıların ve yaşanan zorlukların kendisine yabancı olmaması bizlerin beklentilerini bir adım ileri götürmektedir.

Eksen Sağlık Bir Sen olarak, 65’inci Hükümetin tüm üyelerine, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Dr. Fatma Betül SAYAN KAYA’ya, Sağlık Bakanı  Sayın Prof. Dr. Recep Akdağ’a, Sosyal Hizmet çalışanları ve sağlık çalışanlarının ekonomik özlük ve sosyal durumlarının iyileştirilmesi noktasında işbirliği ve koordinasyona hazır olduğumuzu bilmelerini istiyor ve başarılar diliyoruz.

 
Arif YAŞAR
EKSEN Sağlık Bir Sen
Genel Başkanı

 Okunma Sayısı : 2819         31 Mayıs 2016

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 126911

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.