En Son HaberlerArif YAŞAR

info@eksensaglikbirsen.org
  Özgeçmişi
  Tüm Yazıları

Hayırlı Uğurlu Olsun

EKSEN-Sağlık-Bir-Sen çağdaş sendikacılığın genel normlarını esas almakla birlikte,“milli, sivil, katılımcı ve manevi değerlerimize bağlılığı”  temel ilke kabul eden bir anlayışla yola çıkmıştır.

EKSEN-Sağlık-Bir-Sen demokrasiyi temel bir örgütlenme ilkesi olarak benimser. Örgüt içi demokrasiyi gerçekleştirmek, zenginleştirmek ve tüm Üyelerin söz, yetki ve karar sahibi olabilmesi için doğrudan demokrasi mekanizmalarını gözeterek teşkilatlanır. 

EKSEN-Sağlık-Bir-Sen insan haklarına saygılı her bireyin özgür olarak kendini ifade edebileceği, tarihi ve kültürel değerlerimize sahip çıkan, insanlar arasında fikir, düşünce ayrımı yapmadan onları saygıdeğer birer birey olarak kabul eden, ülke kalkınmasında sivilleşmenin önemine inanan bir anlayışı ilke edinmiştir.

EKSEN’in temel amacı ülkemiz insanına düşünce ufku açmakla birlikte, ülke kaynaklarının herkes tarafından adilce kullanılabileceği, inançların baskıya uğramadan ifade edilebileceği, külfetin ve nimetlerin eşit bir şekilde paylaşılacağı, tarihiyle barışık insanların, vatandaşı olmaktan gurur duyacakları güçlü, huzurlu ve büyük bir Türkiye hayalini gerçekleştirmektir.

EKSEN Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Birliği Sendikası olarak yola çıktığımız  arkadaşlarımız adına bu yola çıkmamızda emek ve desteklerini bizlerden esirgemeyen EKSEN ailesine teşekkürü bir borç biliyoruz.

Bu bağlamda EKSEN-Sağlık-Bir-Sen’in başta Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanlarına, Türk ve Dünya Sendikacığına, Türk Milletine ve Vatanımıza hayırlar getirmesini temenni ediyoruz.

 

EKSEN-Sağlık-Bir-Sen

Kurucu Üyeleri Adına

Kurucu Genel Başkan

Arif YAŞAR


 Okunma Sayısı : 4502

DİĞER YAZILARI

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 776517

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.