TERÖRÜ LANETLİYORUZ.

HAKKIMIZDA / GENEL MERKEZ HABERLERİ

Dün Dağlıca bugün Iğdır. Türkiye yine kan ağlıyor. IĞDIR 'da Nahcivan'a açılan Dilucu Sınır Kapısı'nda görev yapan polisleri götüren servis minibüsüne bombalı saldırı sonucu 14 polisimiz şehit düştü. 1 polisimiz ağır yaralandı.

Milletçe acımız çok büyük, çünkü uzun zamandır devam eden terör olayları doruk noktaya çıktı. Evlatlarımızı, kardeşlerimizi kaybettik.

Ülkemizin birlik ve bütünlüğünü, huzur ve istikrarını bozmaya yönelik yapılan hain terör saldırılarını bir kez daha kınıyor, terörün kirli emellerini gerçekleştirmesinde destek veren tüm iç ve dış güçleri lanetliyoruz.

Aramıza fitne sokmak isteyenlere milletimiz tarih boyunca sürdürdüğü birlik, beraberlik ve kardeşliği ile cevap verecektir.

Bu bağlamda Siyasilerimiz, Sivil Toplum Kuruluşları ve tüm vatandaşlarımıza büyük iş ve sorumluluk düşmektedir. Toplumun her kesimi bu konuda çok duyarlı davranmalı ve üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmelidir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Kahraman şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet, ailelerine, yakınlarına, Büyük Türk milletine, Türk Silahlı Kuvvetlerimize, Emniyet Kuvvetlerimize başsağlığı, sabırlar ve metanet, Yaralı kardeşlerimize acil şifalar diliyorum.

ARİF YAŞAR
Eksen Sağlık Bir Sen
Genel Başkan

 Okunma Sayısı : 3496         08 Eylül 2015

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 223358

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.