KURBAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN

HAKKIMIZDA / GENEL MERKEZ HABERLERİ

Toplumsal birlikteliğin samimiyetle yaşanmasını dilediğimiz, ortak değerlerimizin hatırlanacağını ümit ettiğimiz bir Kurban Bayramı'na daha ulaşmış bulunuyoruz.

Dargınlıkları, kırgınlıkları unutturan,  ferdi sevinçleri müşterek mutluluklara dönüştüren, umutları canlandıran, tüm İslam alemini kaynaştıran ve bütünleştiren,  kardeşliğin, dayanışmanın, yardımlaşmanın ve paylaşmanın huzuruna eriştiren bayramlar, sosyal huzurumuzu da pekiştiren manevi değeri yüksek olan anlamlı günlerdir.

Bayramlarımız, millet olma şuuruna ermenin, ortak değerlerimizi güçlendirmenin ve aramızdaki bağları geliştirmenin de vesilesidir. Bayram ve diğer özel günlerde bize bu yurdu armağan edenleri, bütün şehit ve gazilerimizi, hayatını bu ülkenin birlik ve bütünlüğüne, gelişmesine adayan isimsiz kahramanları bu bayram günlerinde de saygı, minnet ve rahmet ile anmak hepimizin vefa borcudur.

Bu bağlamda bütün kırgınlıklarımızı ve dargınlıklarımızı unutarak kardeşçe kucaklaşmalı ve bayram sevincini hep beraber yaşamalıyız.

Eksen Sağlık Bir-Sen olarak Kurban Bayramınızı  en samimi duygularla tebrik ediyor, sevdiklerinizle beraber daha nice bayramlara sağlık ve mutluluk içinde ulaşmanızı yüce Allah'tan temenni ediyorum.

Arif Yaşar
Genel Başkan

 Okunma Sayısı : 3495         24 Eylül 2015

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 645443

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.