Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

HAKKIMIZDA / GENEL MERKEZ HABERLERİ

Küskünlerin barıştığı, kırgınlıkların, hasretliklerin sona erdiği bir bayramı daha milletçe idrak ediyoruz. Mübarek Kurban Bayramı’nın aziz milletimize, İslam Dünyası’na ve tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyoruz.

Bayramlar, müslümanların  kardeşçe kucaklaştıkları, insanların birbirlerine olan sevgi ve saygılarının perçinlendiği günlerdir.

Ülkemizde ve yakın coğrafyamızda yaşanan gelişmeler, her zamankinden daha çok kardeşliğe, birliğe ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuzu göstermektedir.

Sayısız medeniyetin gelip geçtiği bu topraklara ecdadımız bin yıl önce gelerek, sevgi, barış, adalet ve huzurun içiçe geçtiği muhteşem bir medeniyet kurmuşlardır. Bayrağı altında yaşayan tüm insanlara "Milleti yaşat ki devlet yaşasın" düsturuyla muamele ederek, bütün dünyanın hayranlıkla birlikte gizli bir hasetle izleyip, hatırlamalarını sağlamıştır.

Bu sebepledir ki, en kara günlerimizde bile, bu medeniyetin varisi olma bilinciyle, işgalcilere, bölücülere, içeride huzursuzluk çıkaran hainlere karşı istiklalimizden ve onurumuzdan taviz vermedik. 15 Temmuz gecesinde olduğu gibi, milletimiz varlığına, demokrasisine ve milli iradeye karşı girişilen hain darbe teşebbüsüne birlikte  karşı koymuştur. Allah'ın izniyle bu medeniyet dünya durdukça hep var olacaktır.

Eksen Sağlık-Bir-Sen olarak tüm üyelerimizin, halkımızın ve tüm islam aleminin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutlar, kardeşlik ve dayanışma duygularını geliştirmesi, ülkemize ve bölgemize huzur ve barış getirmesi umuduyla, Allah'tan daha nice bayramlara kavuşturmasını diler, sevgi ve saygılarımızı sunarız.

Eksen Sağlık Bir Sen Genel Merkez

 Okunma Sayısı : 3583         11 Eylül 2016

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 218735

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.