19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN

HAKKIMIZDA / GENEL MERKEZ HABERLERİ

Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının, 19 Mayıs 1919’da Samsun’dan başlattığı bağımsızlık hareketi; milletin birliğinin, beraberliğinin, bir arada yaşama ve ortak değerlerde bağlanma iradesinin ortaya çıktığı,  vatanın bağımsızlığının sağlanması uğrunda büyük bedellerin ödendiği, yeniden uyanışın sağlandığı kurtuluş mücadelesidir.

Cumhuriyet tarihinin başlangıcı olan bugün, milletçe birlikte hareket ettiğimizde neleri başarabileceğimizin kanıtı olmuştur.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurtuluş mücadelesinin bir göstergesi olarak; Samsun’a çıkışının 96. yıl dönümünü kutladığımız bugün ‘Türk Ulusunun Gençlerine’, Atatürk tarafından bayram olarak armağan edilmesi onlara verdiği değerin bir göstergesidir. Ayrıca unutulmamalıdır ki bu ülke genç bir kumandan ve ilim irfan ehli genç bir ordu tarafından kuruldu.

Gençlik gelecektir. Gençlerini en iyi biçimde yetiştiren, onlara değer veren, yarınlara hazırlayan Milletler geleceğe güvenle bakabilirler.

EKSEN Sağlık Bir Sen olarak; sonsuz bir azim ve güvenle, yarınlarımızın teminatı olan gençlerimizin yanında olacağız. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, Kurtuluş Savaşı`nın tüm kahramanlarını, şehitlerimizi ve gazilerimizi saygıyla anıyor, geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını gönülden kutluyorum. 

 

EKSEN Sağlık Bir Sen

Genel Başkan

Arif YAŞAR

 

 Okunma Sayısı : 4472         19 Mayıs 2015

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 89574

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.